INNE WARSZTATY I Kursy

Spotkanie z MWSLiT

Dnia 17 grudnia uczniowie klas IV AL., IV AE i 2 BL uczestniczyli w spotkaniu warsztatowym z przedstawicielami Biura Karier Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu – Uczelni partnerskiej Zespołu Szkół Nr 2 w Lubinie. W trakcie spotkania młodzież miała okazję poznać ofertę edukacyjną Uczelni, w szczególności możliwość studiowania dualnego oraz wykazać się swoją wiedzą podczas rozgrywek drużynowych w grze edukacyjnej „Kostka”. Dodatkowo klasy maturalne zaproszone zostały do corocznie odbywającego się konkursu „Klasa w obiektywie”.

Organizator spotkania p. J. Knutelska

 
Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
}
See here for documentation.