Stowarzyszenie „Lepsza Przyszłość”

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich nauczycieli, rodziców oraz uczniów Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie o powstaniu w naszej szkole

Stowarzyszenia Rozwoju Edukacji „Lepsza Przyszłość”.

Naczelnym celem działalności stowarzyszenia jest wsparcie procesu kształcenia zawodowego i ogólnokształcącego w  Zespole Szkół Nr 2 w Lubinie  poprzez pozyskiwanie funduszy z przeznaczeniem na tworzenie nowoczesnych form nauki z jednoczesnym poszerzeniem oferty edukacyjnej. Krzewienie kultury fizycznej, sportu, turystyki i krajoznawstwa, działanie na rzecz wypoczynku dzieci i młodzieży z promocją zdrowia i przeciwdziałaniu uzależnieniom będzie naszym priorytetem.

Stowarzyszenie będzie wspierać rozwój infrastruktury oraz wyrównywać szanse młodzieży w dostępie do edukacji. Nie zapomni również,
o działalności charytatywnej wspierając wolontariat oraz osoby niepełnosprawne.

Z tego miejsca pragniemy zachęcić wszystkie osoby, którym zależy na nowoczesnej formie i sposobie nauki naszych dzieci do wsparcia naszej działalności jak również, wstąpienia w nasze szeregi.

Z pozdrowieniami,
Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Edukacji
„Lepsza Przyszłość”

STOWARZYSZENIE ROZWOJU EDUKACJI „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”