100-LECIE INNE

Stu Bohaterów na Stulecie Niepodległej

W niedzielę (2 grudnia) w Parku Miejskim w Legnicy odbył się charytatywny bieg stu bohaterów, upamiętniający setną rocznicę odzyskania niepodległości. To był bieg dla prawdziwych bohaterów i każdy zawodnik mógł się nim poczuć. Bieg zorganizowała Fundacja „Afirmacja Rozwoju” oraz Grupa Biegowa „Biegam Pomagam Legnica” w ramach projektu “Stu Bohaterów polskiego sportu” realizowanego z okazji stulecia niepodległości. Celem biegu było zebranie funduszy na wsparcie leczenia i rehabilitacji dwójki małych Super Bohaterów Julki i Bartosza. Ideą przewodnią biegu było, aby być tego dnia z razem, razem świętować wolność kraju, pokazać dzieciom, czym jest patriotyzm, a jednocześnie pomóc dzieciom, które tego wsparcia potrzebują. Niepodległość ma bowiem twarz zwykłych ludzi.
Naszą szkołę na biegu godnie reprezentowali: Radosław Sutor z klasy 2 AL oraz p. Joanna Knutelska.

 
Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
}
See here for documentation.