INNE WARSZTATY I Kursy

Warsztaty zawodoznawcze w Polkowicach

24 stycznia 2019 r. uczniowie klas 1 HT i 2 AT uczestniczyli w warsztatach zawodoznawczych w zaprzyjaźnionym Zajeździe Adria w Polkowicach.  Cele wycieczki to przede wszystkim wspomaganie uczniów  w wyborze zawodu oraz zapoznanie młodzieży ze specyfiką pracy związanej z obsługą klienta. Ponadto nasi uczniowie odbyli lekcję geografii turystycznej, na której poznali wiele ciekawych i egzotycznych zakątków.  Zajęcia przygotowała pani Ania Dziubak, która jest managerem Zajazdu Adria, a jednocześnie podróżniczką.  

Dziękujemy uprzejmie pani Ani Dziubak oraz pani Teresie Machnowskiej – właścicielce zajazdu za wspaniale zorganizowane zajęcia i gościnę.

 
Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
}
See here for documentation.