INNE WARSZTATY I Kursy WYCIECZKI

Wizyta w Hotelu Europa

4 stycznia 2019 r. uczniowie klasy 1 HT wraz z opiekunami: panią Joanną Politowicz oraz panią Magdaleną Kozicką – Dygdałowicz odwiedzili, w ramach lekcji zawodoznawczej, Hotel Europa *** w Lubinie. Podczas wizyty w hotelu uczniowie zdobyli nowe doświadczenia – poznali zasady funkcjonowania obiektu hotelarskiego w praktyce. Zdobyli wiedzę dotyczacą przygotowywania śniadań, przygotowywania przyjęć okolicznościowych, sprzątania pokoi, wyposażenia pokoi oraz zasad współpracy pomiedzy hotelem, a biurem podroży.
Spotkanie przebiegło w bardzo milej atmosferze. Uczniowie jak i nauczyciele odbyli cenną lekcję, a wiedza którą zdobyli jest bezcenna.
Dziękujemy właścicielom i pracownikom Hotelu Europa *** w Lubinie za gościnę.

 
Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
}
See here for documentation.